Zlot 30-lecia ZHR

Zlot Trzydziestolecia ZHR to największe spotkanie harcerek, harcerzy, wędrowników i wędrowniczek w ramach świętowania 30 lat istnienia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Odbędzie się w dniach 3-11.08.2019 w Rybakach koło Olsztyna - urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim otoczony lasami.

Komenda Zlotu

Małgorzata Siergiej

Komendantka Zlotu ZHR 3.0

Małgorzata Syrek

Komendantka Zlotu Organizacji Harcerek

Harcmistrz

Bolesław Bezeg

Komendant Zlotu Organizacji Harcerzy

Anna Reda

Komendantka Zlotu KPH

Ksiądz Harcmistrz

Radek Jurewicz

Kapelan Zlotu

Podharcmistrzyni

Barbara Sobieska

Rzecznik Prasowy Zlotu

Wszystkie pytania dot. organizacji Zlotu można zgłaszać na adres zlot30.biuro@zhr.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

• Gdzie i kiedy odbędzie się Zlot ZHR 3.0?
  • Jak jest położone miejsce Zlotu ZHR 3.0?
  • Jaki jest koszt i termin wpłat?
  • Czy członkowie KPH mogą wziąć udział w Zlocie?
  • Instruktorki i Instruktorzy
  • Masz więcej pytań?
Gdzie i kiedy odbędzie się Zlot ZHR 3.0?

Zlot 30-lecia ZHR to największe spotkanie harcerek, harcerzy, wędrowników i wędrowniczek w ramach świętowania 30 lat istnienia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Odbędzie się w dniach 3-11.08.2019 w Rybakach koło Olsztyna – urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim otoczony lasami.

Jak jest położone miejsce Zlotu ZHR 3.0?

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak licznie przybędziecie na Zlot. W związku z tym, Komenda zlotu wspólnie z Naczelnictwem podjęli decyzję o ostatecznym wyborze miejsca naszego Zlotu, którym będą Rybaki k. Olsztyna. Jest to niezwykle urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim, otoczony lasami i wystarczająco rozległy, by nas wszystkich swobodnie pomieścić.

Jaki jest koszt i termin wpłat?

Koszt udziału w Zlocie wynosi 390 zł na osobę. Drużyny biorące udział w obchodach 75. rocznicy Powstania Warszawskiego mają zapewniony bezpłatny transport z Warszawy na miejsce Zlotu. Zgłoszenia będzie zbierało biuro w osobnym formularzu.

Wpłaty pozostałej kwoty za całą drużynę prosimy kierować na konto macierzystej chorągwi do 30.04.2019. Bardzo ważne jest byście dostarczyli do chorągwi także listy osób, za które wpłaciliście pieniądze. UWAGA! Nie dokonujcie wpłat bezpośrednio na konto zlotowe. Więcej informacji nt. wzorów list osób dostaniecie od swoich komendantów gniazd.

Czy członkowie KPH mogą wziąć udział w Zlocie?

Zapraszamy serdecznie na Zlot druhny i druhów, którzy pełnią i pełnili służbę w ZHR, a już są poza drużynami oraz aktywnych przyjaciół. Przybywajcie sami lub z całymi rodzinami. Komendantką zlotu KPH będzie hm. Anna Reda. Niebawem podamy więcej szczegółów.

Instruktorki i Instruktorzy

Instruktorki – ruszyły zapisy do gniazda instruktorek – link do ankiety zgłoszeniowej:

Zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia. Komendantką gniazda jest druhna hm. Anna Dudzik.

Instruktorzy – wszystkich chętnych instruktorów prosimy o zgłaszanie się do druha phm. Michała Orlika na adres mailowy: m.orlik@zhr.pl.

Przypominamy, że drużynowe i drużynowi na zlot mogą przyjechać ze swoją drużyną lub jako wsparcie dla innej jednostki. Ofertę dla instruktorów bez przydziału Komenda Zlotu przedstawi w maju.

Masz więcej pytań?

W razie pytań prosimy o przeglądanie http://zlot30.ezhr.pl, a w razie dalszych wątpliwości kontakt na adres mailowy na zlot30.biuro@zhr.pl.