Oferta badawcza:

Chcielibyśmy wiedzieć więcej o harcerstwie, młodzieży, wolontariacie i wielu innych dziedzinach. Jeśli jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem naukowym w którejś z interesujących nas dziedzin, czyli:

• Socjologii,
  • Psychologii
  • Ekonomii
  • Pedagogiki
  • Antropologii
  • lub innych dziedzin pokrewnych

To zapraszamy do współpracy! Z naszej strony po zaakceptowaniu tematu możemy zagwarantować wsparcie w dotarciu do respondentów, literatury, w niektórych przypadkach także naszych archiwów. Ponadto oferujemy możliwość popularyzacji wyników Twoich badań.

Na tę chwilę, najbardziej interesowałoby nas zgłębienie następujących tematów:

• Niefinansowe źródła motywacji wolontariuszy
  • Badania struktury organizacyjnej
  • Atrakcyjność harcerstwa wśród dzieci i rodziców
  • Wizerunek harcerstwa, wizerunek organizacji
  • Zaangażowanie społeczne dzieci i młodzieży
  • Współpraca harcerstwo-szkoła.

Oczywiście, jeśli masz inne pomysły to zapraszamy do współpracy.

Instruktorów ZHR także zachęcamy do zgłaszania tematów, o których chcieliby się dowiedzieć więcej.

Zapraszamy do kontaktu: badania@zhr.pl