Komisja ds. badań społecznego otoczenia harcerstwa

Nasze cele

Celem działań naszej komisji jest pozyskiwanie wiedzy z obszarów, które harcerstwo obejmuje swoim zasięgiem. Są to głównie zagadnienia z zakresu pedagogiki, socjologii, psychologii, ale także ekonomii czy filozofii. Wiedzę i informacje zdobywamy zarówno dla władz naszej organizacji, instruktorek i instruktorów, jak i wszelkich instytucji z którymi organizacje harcerskie współpracują.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą komisją – zapraszamy do kontaktu: badania@zhr.pl.

Skład komisji

Przewodniczący komisji: