ONE DROP and never stop

Barbara Sobieska22 lipca 20214min37
Największa na świecie harcerska zbiórka krwi.

Akcja polskich harcerzy, skautów i sympatyków harcerstwa rozsianych po całym globie. Jej celem jest propagowanie honorowego krwiodawstwa poprzez własny przykład oraz budowa relacji i wzmacnianie więzi pomiędzy Polakami w kraju i za granicą. To nie lada wyzwanie, jednak jak doskonale przedstawił to kiedyś generał Robert Baden Powell, dla skauta niemożliwe – nie istnieje. Niezależnie na którym kontynencie, półkuli i zakątku świata żyjemy, okażmy siłę i odwagę, jaka drzemie w naszych sercach i zalejmy nią cały świat! Zbieramy krew do wirtualnego “blood bag’a”, a w rzeczywistości uzupełniamy banki krwi we wszystkich miejscach, w których działamy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI? TO PROSTE!

1. Oddaj honorowo krew!

yes     2. Poprzez platformę onedrop.zhr.pl “dolej” swoją krew do naszego harcerskiego „bloodbaga”.

3. Dołącz potwierdzenie donacji (np. zdjęcie stempla w legitymacji, wydruk z separatora, potwierdzenie z centrum krwiodawstwa, itp.)

4. Jeśli posiadasz i wyrażasz zgodę na publikację, załącz również swoje zdjęcie z donacji, które może znajdzie się w mediach akcji.

Szczegółowy opis udziału w zakładce O AKCJI

Taguj swoje zdjęcia z donacji w mediach społecznościowych #onedropandneverstop