JEDYNY kurs KPP w sierpniu!

Barbara Sobieska22 lipca 20213min99
Zostały ostatnie miejsca na kursie KPP59. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć cenne umiejętności i uprawnienia jeszcze w czasie wakcji.

SZCZEGÓŁOWE INFORAMCJE

UWAGA! Zgłoszenia zostały przedłużone do 23.07!
Na szkolenie KPP przyjmowani są członkowie ZHR według poniższych priorytetów:
a) pełnoletni członkowie HOPR,
b) instruktorki i instruktorzy ZHR,
c) ratownicy HOPR, sanitariusze HOPR w 17. roku życia.

Członkowie ZHR muszą mieć zgodę przełożonego na udział w kursie (nie trzeba jej przesyłać).
Członkowie HOPR muszą mieć zgodę koordynatora HOPR.

Kurs KPP z noclegami, wyżywieniem i transportem to koszt ok. 2300 zł.
Dofinansowanie kursu jest możliwe w ramach unijnego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Osoby spoza projektu POWER otrzymają dofinansowanie kursu w ramach projektu Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych.
W związku z potwierdzeniem rezerwacji swojego miejsca, zwrotem środków za transport oraz konieczności opłacenia zaliczek, uczestnik powinien uiścić składkę programową w wysokości
200 zł – osoby należące do HOPR
300 zł – osoby nienależące do HOPR
Składkę należy wpłacić zaraz po zgłoszeniu, na podane niżej dane.
Odbiorca: Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Numer konta: 74 1020 1026 0000 1602 0465 9282
Tytuł przelewu: KPP59 – składka programowa (imię i nazwisko kursanta)
Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane na kurs otrzymają zwrot wpłaconych środków do 30 lipca 2021.

Kurs odbędzie się wyłącznie po uzyskaniu min. liczby chętnych tj. 18 osób.
Zgłoszenia do 9 lipca, za pomocą formularza zgłoszeniowego
Warunkiem wstępnego zakwalifikowania jest wpłata składki programowej w ciągu 24h od chwili wysłania potwierdzenia zgłoszenia.
Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa w szkoleniach HOPR (hopr.zhr.pl/pliki).

Uwaga! Uczestnictwo w kursie jest możliwe m.in. dzięki dofinansowaniu w ramach unijnego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w którym członkowie ZHR uczestniczą już od 1,5 roku. Osoby zrekrutowane w projekcie mają możliwość wzięcia udziału w kursach w górach, kursie żeglarza i innych.
Dla pozostałych osób kurs jest finansowany z funduszu programu Rozwoju Organizacji Skautowych i Harcerskich.