Zlot Zuchmistrzowski 2021 „HollyŁódź”

Grzegorz Bielawski17 lutego 20212min60
Kamera... Akcja! Zdecydowanie będzie mnóstwo akcji. Chcesz poznać Łódź od innej strony? Zdobyć nowe umiejętności? W takim razie nie może Ciebie zabraknąć!

Łódź filmowa, miasto fabryk, miasto czterech kultur – zapewne często słyszałeś te wyrażenia, jednak nie wiesz dokładnie, co pod nimi się kryje. Teraz jest doskonała okazja, aby poznać dokładnie ich znaczenie oraz nauczyć się wielu nowych i przydatnych umiejętności podczas ciekawych gier i warsztatów.

Zlot Zuchmistrzowski jest już tradycją. Odbywa się regularnie co roku. Tym razem to Okręg Łódzki ma przyjemność zaprosić Was,  zuchmistrzów, do Łodzi na to wyjątkowe wydarzenie. Będziecie mieli okazję zwiedzić miasto oraz poznać je od innej strony, wziąć udział w licznych warsztatach i dyskusjach, a wieczorem będzie czas na rozkoszowanie się różnymi pysznościami w kawiarence. Poniżej możecie zobaczyć najważniejsze informacje dotyczące zlotu.

Kiedy: 9-11 kwietnia 2021 r.
Gdzie: Łódź, ul. Wodna 34 (Zespół Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko)
Dla kogo: p.o. drużynowych, drużynowi, instruktorzy związani z zuchami

Śledźcie naszą stronę internetową oraz wydarzenie na fb – tam będą pojawiały się w najbliższym czasie kolejne, ważne informacje. Jak wiecie, okoliczności nie są zwykłe, mogą pojawić się zmiany w związku z sytuacją epidemiczną. Będziemy o wszystkim na bieżąco informować.