Zbiórka na odbudowę spalonego domu instruktorów w Skwierzynie

Zwracamy się z prośbą o wsparcie!

Dnia 11 stycznia 2021 r. w tragicznym pożarze w Skwierzynie, spłonął dom Małgorzaty i Jacka Kowalskich oraz ich synów. Pożar pochłonął całe ich mienie. Z pogorzeliska ocalał tylko pamiątkowy krzyż.

LINK DO ZRZUTKI

Ta ogromna tragedia dotknęła ludzi, którzy od wielu lat bezinteresownie pomagają innym. Są zaangażowani w wychowanie dzieci i młodzieży. Swój wolny czas poświęcają organizacji obozów, rajdów, zbiórek dla całego środowiska harcerskiego. Wspierają również polską młodzież na Ukrainie. W sytuacjach kryzysowych np. powódź, pandemia z zaangażowaniem inicjowali akcje pomocowe.

Zawsze są gotowi pomagać innym, dzielić się doświadczeniem i wiedzą.

Dom, który spłonął był miejscem, w którym rodziły się pomysły, wizje oraz inicjatywy różnych wartościowych projektów skierowanych do młodych ludzi.

W tak dramatycznym czasie bądźmy z nimi. Obecnie poszkodowani korzystają z gościnności rodziny. Przed nimi jedno z najtrudniejszych wyzwań – odbudowa rodzinnego domu i ułożenie w nim życia na nowo. W sytuacji w której się znaleźli, liczy się każda kwota. Minimalny, szacunkowy koszt odbudowy wynosi 350 tysięcy złotych.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie!