Każdego przybywa osób, które są zmobilizowane do niesienia bezcennej pomocy. Chcemy im za to podziękować!

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jest partnerem Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. w ramach akcji Bohaterowie Tych Dni.

Miliardy ludzi na całym świecie odczuły skutki pandemii. Jesteśmy w trakcie globalnej zarazy. Nie możemy przewidzieć wszystkich konsekwencji kryzysu. Jedno jest pewne – wciąż mamy do czynienia z walką o życie milionów ludzi. Jednak nie tracimy nadziei – z każdym dniem przybywa osób, które są zmobilizowane do niesienia bezcennej pomocy. Chcemy im za to podziękować.

Zachęcamy do poznania sylwetek Bohaterów, którzy w obliczu obecnego kryzysu działają na rzecz innych. Wśród wyróżnionych osób są harcerki i harcerze pełniący służbę w ramach Pogotowia Harcerek i Harcerzy ZHR.

Kolejne dni przynoszą nowe wyzwania, każdy z nas ma możliwość doceniania osób, które w obliczu pandemii pomagają innym, wykazują się postawą godną podziwu, ich działanie stanowi impuls i inspirację dla innych.

Na stronie internetowej bohaterowietychdni.pl znajduje się formularz, za pomocą którego możemy zgłaszać kolejnych Bohaterów. Podziękujmy Bohaterom Tych Dni, za ich cenną pomoc w tym trudnym czasie!

Szczegóły akcji znajdują się również na naszych mediach społecznościowych

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.