Każdego przybywa osób, które są zmobilizowane do niesienia bezcennej pomocy. Chcemy im za to podziękować!

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jest partnerem Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. w ramach akcji Bohaterowie Tych Dni.

Miliardy ludzi na całym świecie odczuły skutki pandemii. Jesteśmy w trakcie globalnej zarazy. Nie możemy przewidzieć wszystkich konsekwencji kryzysu. Jedno jest pewne – wciąż mamy do czynienia z walką o życie milionów ludzi. Jednak nie tracimy nadziei – z każdym dniem przybywa osób, które są zmobilizowane do niesienia bezcennej pomocy. Chcemy im za to podziękować.

Zachęcamy do poznania sylwetek Bohaterów, którzy w obliczu obecnego kryzysu działają na rzecz innych. Wśród wyróżnionych osób są harcerki i harcerze pełniący służbę w ramach Pogotowia Harcerek i Harcerzy ZHR.

Kolejne dni przynoszą nowe wyzwania, każdy z nas ma możliwość doceniania osób, które w obliczu pandemii pomagają innym, wykazują się postawą godną podziwu, ich działanie stanowi impuls i inspirację dla innych.

Na stronie internetowej bohaterowietychdni.pl znajduje się formularz, za pomocą którego możemy zgłaszać kolejnych Bohaterów. Podziękujmy Bohaterom Tych Dni, za ich cenną pomoc w tym trudnym czasie!

Szczegóły akcji znajdują się również na naszych mediach społecznościowych

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.


Komentarze


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół –  dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności. 
Kontakt


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
ul. Litewska 11/13, 00-589 Warszawa
tel.: (22) 629-12-39
Napisz do nas

KRS: 0000057720 NIP: 525-15-72-446 REGON: 006218591

VW Bank Direct 52 2130 0004 2001 0189 3635 0001


Napisz do nas


ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.


Cresta Social Messenger