Anna Malinowska31 marca 20203min97
Harcerki i Harcerze ZHR w wielu miastach pełnią dyżury przy specjalnych telefonach na które potrzebujący mogą zgłaszać prośby o pomoc w zakupach artykułów spożywczych czy lekarstw.

W miastach w których powstały centralne telefony pomocy harcerki i harcerze ZHR świadczą służbę w obsłudze zgłoszeń oraz ich realizacji.

Jednym z takich miast jest Radom gdzie miasto uruchomiło specjalne linie telefoniczne na które każdego dnia potrzebujący mogą zgłosić prośbę o pomoc w zakupach artykułów spożywczych oraz leków. Harcerki Radomskiego Hufca ZHR nie tylko przyjmują zgłoszenia, ale także je realizują.

Aby przyłączyć się do służby wystarczy napisać do odpowiedniego koordynatora:
Województwo mazowieckie: phh.maz@zhr.pl
Województwo dolnośląskie: phh.dls@zhr.pl
Województwo kujawsko-pomorskie: phh.kuj@zhr.pl
Województwo lubelskie: phh.lub@zhr.pl
Województwo lubuskie: phh.lbs@zhr.pl
Województwo łódzkie: phh.lod@zhr.pl
Województwo małopolskie: phh.mlp@zhr.pl
Województwo opolskie: phh.opo@zhr.pl
Województwo podkarpackie: phh.pdk@zhr.pl
Województwo podlaskie: phh.pnw@zhr.pl
Województwo pomorskie: phh.pom@zhr.pl
Województwo śląskie: phh.gsl@zhr.pl
Województwo świętokrzyskie i Staropolska: phh.stp@zhr.pl
Województwo warmińsko-mazurskie: phh.wmz@zhr.pl
Województwo wielkopolskie: phh.wlp@zhr.pl
Województwo zachodnio-pomorskie: phh.pnz@zhr.pl

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Pozostałe działania, które realizujemy znajdują się na stronie www.zhr.pl/pomysl