Montujemy przyłbice dla Medyków

Anna Malinowska30 marca 20203min58
Harcerki i Harcerze ZHR w wielu miastach włączyli się w inicjatywę wykonywania przyłbic dla Medyków. Działania odbywają się w ścisłej współpracy z lokalnymi placówkami, które określają potrzeby i wytyczne według, których realizujemy działania.

Harcerki i Harcerze ZHR w wielu miastach włączyli się w inicjatywę tworzenia przyłbic dla pracowników służby medycznej. Działania odbywają się w ścisłej współpracy z lokalnymi parkami technologicznymi, przedsiębiorcami oraz placówkami medycznymi.

Druhny i druhowie wykonali już grubo ponad 1000 takich osłon, a dalsze prace trwają każdego dnia!

Aby przyłączyć się do służby wystarczy napisać do odpowiedniego koordynatora:
Województwo mazowieckie: phh.maz@zhr.pl
Województwo dolnośląskie: phh.dls@zhr.pl
Województwo kujawsko-pomorskie: phh.kuj@zhr.pl
Województwo lubelskie: phh.lub@zhr.pl
Województwo lubuskie: phh.lbs@zhr.pl
Województwo łódzkie: phh.lod@zhr.pl
Województwo małopolskie: phh.mlp@zhr.pl
Województwo opolskie: phh.opo@zhr.pl
Województwo podkarpackie: phh.pdk@zhr.pl
Województwo podlaskie: phh.pnw@zhr.pl
Województwo pomorskie: phh.pom@zhr.pl
Województwo śląskie: phh.gsl@zhr.pl
Województwo świętokrzyskie i Staropolska: phh.stp@zhr.pl
Województwo warmińsko-mazurskie: phh.wmz@zhr.pl
Województwo wielkopolskie: phh.wlp@zhr.pl
Województwo zachodnio-pomorskie: phh.pnz@zhr.pl

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Pozostałe działania, które realizujemy znajdują się na stronie www.zhr.pl/pomysl