ZHR szyje maseczki dla szpitali!

Anna Malinowska24 marca 20205min200
Harcerki i Harcerze ZHR w wielu miastach włączyli się w inicjatywę szycia maseczek dla szpitali. Działania odbywają się w ścisłej współpracy z lokalnymi placówkami, które określają potrzeby i wytyczne według, których realizujemy działania.

Harcerki i Harcerze ZHR w wielu miastach włączyli się w inicjatywę szycia maseczek dla szpitali. Działania odbywają się w ścisłej współpracy z lokalnymi placówkami, które określają potrzeby i wytyczne według, których realizujemy zamówienia.

Poniżej prezentujemy film instruktażowy na którym druhna phm. Maria Wierzbicka przekazuje ważne wskazówki dotyczące szycia maseczek.

Aby przyłączyć się do służby wystarczy napisać do odpowiedniego koordynatora:
Województwo mazowieckie: phh.maz@zhr.pl
Województwo dolnośląskie: phh.dls@zhr.pl
Województwo kujawsko-pomorskie: phh.kuj@zhr.pl
Województwo lubelskie: phh.lub@zhr.pl
Województwo lubuskie: phh.lbs@zhr.pl
Województwo łódzkie: phh.lod@zhr.pl
Województwo małopolskie: phh.mlp@zhr.pl
Województwo opolskie: phh.opo@zhr.pl
Województwo podkarpackie: phh.pdk@zhr.pl
Województwo podlaskie: phh.pnw@zhr.pl
Województwo pomorskie: phh.pom@zhr.pl
Województwo śląskie: phh.gsl@zhr.pl
Województwo świętokrzyskie i Staropolska: phh.stp@zhr.pl
Województwo warmińsko-mazurskie: phh.wmz@zhr.pl
Województwo wielkopolskie: phh.wlp@zhr.pl
Województwo zachodnio-pomorskie: phh.pnz@zhr.pl

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Pozostałe działania, które realizujemy znajdują się na stronie www.zhr.pl/pomysl