„BohaterON w Twojej Szkole”

Zespół kampanii BohaterON zachęca do przesyłania zgłoszeń do akcji „BohaterON w Twojej Szkole”

Od 2 października przyjmowane będą zgłoszenia przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz drużyn i gromad harcerskich do projektu. Każdy koordynator projektu otrzymuje od Organizatorów drogą elektroniczną specjalne materiały edukacyjne. Zadaniem drużynowych bądź innych chętnych instruktorów będzie przeprowadzenie na ich podstawie zbiórki na temat historii Polski XX wieku zakończonej akcją pisania kartek do Powstańców. Zachęcamy do napisania listów, wykonania własnoręcznie laurek lub wysyłki pocztówek okolicznościowych. Co ważne, w tym roku nie drukujemy i nie wysyłamy dedykowanych akcji pocztówek.

Na naszej stronie znajduje się kompendium Powstańców, które pomoże poznać historie uczestników walk o stolicę oraz zaadresować kartkę bezpośrednio do jednego z nich.

Jak dołączyć do akcji? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Każdy uczestnik projektu po przesłaniu krótkiego elektronicznego sprawozdania otrzyma dyplom potwierdzający udział w kampanii BohaterON.

Na kartki oraz listy od uczestników projektu czekamy do 31 października. Szczegóły dostępne są tutaj: https://bohateron.pl/edukacja/wysylka-kartek-w-szkole/.

Łączymy pozdrowienia,

Zespół kampanii BohaterON