Jedziesz na Zlot? Wypełnij kartę!

Anna MalinowskaCzerwiec 13, 20192min3492
Aby zapewnić dobrą organizację i bezpieczeństwo stworzyliśmy system elektronicznych kart kwalifikacyjnych na Zlot. Prosimy o bardzo pilne poinformowanie mailowe i telefoniczne rodziców niepełnoletnich uczestników Zlotu w sprawie obowiązku rejestracji dziecka/dzieci w systemie ZHR.

Na Zlot 30-lecia ZHR zgłosiło się ok. 6000 osób. Aby zapewnić dobrą organizację i bezpieczeństwo stworzyliśmy system elektronicznych kart kwalifikacyjnych. Prosimy o bardzo pilne poinformowanie mailowe i telefoniczne rodziców niepełnoletnich uczestników Zlotu w sprawie obowiązku rejestracji dziecka/dzieci w systemie ZHR.

Dane, które zbieramy są podstawowe, więc rejestracja w systemie, aktywacja konta, wypełnienie danych i wygenerowanie karty zajmuje kilkanaście minut. Po wydrukowaniu i podpisaniu przez oboje rodziców/opiekunów prawnych karty muszą trafić do Was – drużynowych, a Wy oddajecie je do komendantek swoich gniazd do 19 czerwca.

Z góry dziękujemy za współpracę i liczymy na szybkie spotkanie na największym Zlocie w historii ZHR.
Prosimy o niezwłoczne przekazanie informacji także do pełnoletnich uczestników Zlotu.

Czuwaj!

Komenda