VI Otwarte Mistrzostwa ZHR w Półmaratonie

Barbara SobieskaMarzec 20, 20193min0
11 maja 2019 r. odbędzie się IX Bieg Piastowski (półmaraton, czyli 21 km 97 m) tradycyjnie na trasie z Kruszwicy (start Mysia Wieża) do Inowrocławia (meta na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków).
W tym roku, można już powiedzieć – po raz kolejny, utworzona została dodatkowa kategoria klasyfikacyjna  „harcerze” a wydarzenie dodatkowo nosi nazwę VI Otwarte Mistrzostwa Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Półmaratonie.
Tegoroczne Mistrzostwa idealnie wpisują się w obchody jubileuszu 30 – lecia ZHR. Podejmijmy jubileuszowe wyzwanie, niech wystartuje 30 harcerek i harcerzy na 30 – lecie Związku.
Dla zwycięzców czekać będą puchary ufundowane przez Naczelniczkę Harcerek i Naczelnika Harcerzy. Zawody otwarte są dla członków wszystkich organizacji harcerskich.
Jeśli jesteś pełnoletnim harcerzem/harcerką i chcesz podjąć wyzwanie zapraszamy na start, wszystkich zapraszamy na metę!
1. Wejdź na stronę http://biegpiastowski.pl/, wybierz zakładkę Zapisy, wypełnij formularz zgłoszeniowy zaznaczając Klasyfikacja generalna: Bieg, Klasyfikacja dodatkowa: Harcerze.
WAŻNE: do końca lutego obowiązuje obniżona opłata startowa.
2. Podczas odbioru pakietu startowego członkowie organizacji harcerskich będą zobowiązani przedstawić odpowiednie zaświadczenie. Szablon jest dostępny na stronie biegu.
3. Pobiegnij…
4* Potrzebujesz noclegu? Zapewniamy turystyczne warunki (kanadyjka, materac, prysznic) w Przystani Kajakowo-Żeglarskiej ZHR w Inowrocławiu. Więcej szczegółów: http://inowroclaw.zhr.pl/#przystan