Harcerska Msza Św. w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego

Anna MalinowskaLuty 23, 20192min1057
Biskup polowy Józef Guzdek, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Harcerzy przewodniczył w kaplicy Pałacu Prezydenckiego Mszy św. w intencji harcerzy i skautów z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Przed Eucharystią na ołtarzu umieszczone zostały relikwie bł. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego, patrona polskich harcerzy, przekazane w 2016 r. do kaplicy Pałacu Prezydenckiego.

Eucharystię koncelebrował Kapelan Naczelny ZHR ks. hm. Robert Mogiełka. We Mszy św. uczestniczyli przedstawiciele wszystkich organizacji harcerskich z kraju i zagranicy.