Gala Szkoła Niepodległej

Barbara SobieskaLuty 6, 20191min1174

Szkoła Niepodległej – to konkurs dla szkół zorganizowany przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, który objęło swoim patronatem Ministerstwo Edukacji Narodowej. Powstała specjalna platforma oraz aplikacja, dzięki której szkoły mogły rejestrować się w konkursie i wykonywać dedykowane zadania w ramach pięciu ścieżek edukacyjnych.

Reprezentanci dziesięciu najlepszych szkół zostali zaproszeni na ogólnopolską galę, podczas której zostanie przyznane im miano „Szkoły Niepodległej”.

Gala Szkoły Niepodległej odbędzie się 8 lutego w Warszawie.

W Gali wezmą udział również zaproszeni goście – Szef Kancelarii Prezydenta RP – Halina Szymańska, Podsekretarz Stanu w MEN Maciej Kopeć, Prezes IPN dr Jarosław Szarek, Przewodniczący ZHR prof. dr hab. hm. Grzegorz Nowik.

Zachęcamy do zapoznania się z programem.

Gala Szkoła Niepodległej