Szkolenia Wydziału Komunikacji ZHR

Anna MalinowskaListopad 18, 201812min2036
Wydział Komunikacji ZHR organizuje kolejne 4 szkolenia! Zapraszamy w dniach 30 listopada - 2 grudnia do Warszawy i Bydgoszczy. Zgłoszenia ruszyły, a liczba miejsc bardzo ograniczona.

Wszystkie szkolenia odbędą się w dniach 30 listopada – 2 grudnia w Warszawie (rzecznicy i nowe media) oraz Bydgoszczy (foto i wideo). Organizatorem szkolenia jest Wydział Komunikacji ZHR: hm. Ania Malinowska, hm. Magda Masiak, phm. Basia Sobieska, wędr. Joanna Bronka, phm. Łukasz Małecki, phm. Robert Sawicki.

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres media@zhr.pl.

SZKOLENIE DLA RZECZNIKÓW PRASOWYCH

1. Rzecznicy Prasowi Okręgów,
2. ich zastępcy,
3. rzecznicy wydarzeń ZHR organizowanych na szczeblu ogólnopolskim,
4. osoby delegowane na tę funkcję przez Zarządy Okręgów.

Czas i miejsce:
Szkolenie odbędzie się w Warszawie. Zaczynamy 30 listopada o godz. 17.00, a kończymy 2 grudnia ok. godz. 14.00. Zajęcia będą prowadzone w wyjątkowych miejscach – między innymi w Przestrzeń from Facebook przy ul. Koszykowej.

Zakres:
Stawiamy na praktykę! Dlatego szkolenie składa się z szeregu warsztatów podczas których nauczycie się jak być dobrym rzecznikiem prasowym. Spotkacie wybitnych przedstawicieli świata mediów i specjalistów z zakresu komunikacji i budowania wizerunku. Za program szkolenia odpowiada Rzecznik Prasowy ZHR – phm. Barbara Sobieska.

Nocleg:
W ramach szkolenia przewidujemy nocleg w Hostelu Kanonia przy ul. Jezuickiej.

Koszt i zakres:
Wartość szkolenia wynosi 1300 zł. Koszt szkolenia dla uczestnika wynosi 65 zł. Opłata obejmuje: dwa noclegi, pełne wyżywienie, udział we wszystkich zajęciach oraz zwrot przejazdu na szkolenie.

Zgłoszenia:
Aby dokonać zgłoszenia należy do godz. 20.00, 23 listopada wypełnić formularz dostępny na stronie https://goo.gl/forms/qu8tAsxVm5o9VAS42. Po wypełnieniu zgłoszenia otrzymacie do 25 listopada drogą mailową informacje o kwalifikacji lub odmowie przyjęcia.

SZKOLENIE NOWE MEDIA

1. członkowie Biura Prasowego ZHR,
2. członkowie lokalnych biur prasowych ZHR,
3. osoby odpowiadające za SM w Okręgach,
4. osoby które chcą włączyć się w działania Biura Prasowego ZHR,
5. ratownicy HOPR, którzy podczas ŚDM w Panamie chcą się włączyć w działania Biura Prasowego ZHR.

Zakres:
Stawiamy na praktykę! Dlatego szkolenie składa się z szeregu warsztatów podczas których nauczycie się jak skutecznie komunikować się za pomocą mediów społecznościowych. Spotkacie inspirujących przedstawicieli budowania wizerunku i poznacie szereg narzędzi usprawniających Wasze działania. Za program szkolenia odpowiada Szefowa Zespołu Nowych Mediów ZHR – wędr. Joanna Bronka.

Nocleg:
W ramach szkolenia przewidujemy nocleg w Hostelu Kanonia przy ul. Jezuickiej.

Koszt i zakres:
Wartość szkolenia wynosi 1450 zł. Koszt szkolenia dla uczestnika wynosi 65 zł. Opłata obejmuje: dwa noclegi, pełne wyżywienie, udział we wszystkich zajęciach oraz zwrot kosztów przejazdu na szkolenie.

SZKOLENIE WIDEO

1. osoby odpowiadające za dokumentację filmową w Okręgach,
2. osoby które chcą włączyć się w działania Biura Prasowego ZHR,
3. ratownicy HOPR, którzy podczas ŚDM w Panamie chcą się włączyć w działania Biura Prasowego ZHR.

Czas i miejsce:
Szkolenie odbędzie się w Bydgoszczy. Zaczynamy 30 listopada o godz. 17.00, a kończymy 2 grudnia ok. godz. 14.00.

Zakres:
Stawiamy na praktykę! Dlatego szkolenie składa się z szeregu warsztatów. Spotkacie doświadczonych operatorów kamery i realizatorów oraz poznacie szereg narzędzi usprawniających Wasze działania. Za program szkolenia odpowiada Szef Zespołu Wideo ZHR – phm. Łukasz Małecki.

Nocleg:
W ramach szkolenia przewidujemy nocleg w Hostelu.

Koszt i zakres:
Wartość szkolenia wynosi 1500 zł. Koszt szkolenia dla uczestnika wynosi 65 zł. Opłata obejmuje: dwa noclegi, pełne wyżywienie, udział we wszystkich zajęciach oraz zwrot kosztów przejazdu na szkolenie.

SZKOLENIE FOTO

1. osoby odpowiadające za dokumentację zdjęciową w Okręgach,
2. osoby które chcą włączyć się w działania Biura Prasowego ZHR,

Zakres:
Stawiamy na praktykę! Dlatego szkolenie składa się z szeregu warsztatów. Spotkacie doświadczonych fotografów oraz poznacie szereg narzędzi usprawniających Wasze działania. Za program szkolenia odpowiada Szef Zespołu Foto ZHR – phm. Robert Sawicki.

Nocleg:
W ramach szkolenia przewidujemy nocleg w Hostelu.