Barbara SobieskaListopad 6, 20182min150

Obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowa okazja do wzięcia udziału we wspólnym i radosnym świętowaniu jednego z najważniejszych dni w historii kraju.

10 listopada 2018 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert rozpocznie się o 19.30, a transmisja telewizyjna TVP1 i radiowa Polskie Radio Program 1 o godz. 20.10 oraz retransmisje TVN i Polsat o 21:45

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory zarówno z czasu dwudziestolecia międzywojennego, czasów II wojny światowej, lat 60. ubiegłego wieku oraz ery polskiego rocka. Nie zabraknie pieśni legionowych, przebojów przedwojennej muzyki filmowej, utworów powstańczych, czy kompozycji towarzyszących walce z komunizmem.

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończymy wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego – jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.

Bezpłatne bilety na koncert będzie można zamówić na stronie niepodlegla.gov.pl oraz w systemach rezerwacyjnych PGE Narodowy.

Uwaga! W tej chwili nie są dostępne bilety na PGE Narodowy. Nieodebrane bilety wrócą do puli i będą ponownie dostępne 8 listopada.

Mecenasami koncertu są Grupa Lotos i PZU S.A. Partnerami są PGE Narodowy i Fundacja PZU.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/koncert-dla-niepodleglej-na-pge-narodowym-pobierz-bilet/