Dzień Dawcy dla Filipa i innych

Barbara SobieskaMaj 25, 20185min429

U naszego instruktora Filipa z Koszalina zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową monoblastyczną. Ze względu na konieczność dokonania przeszczepu i znalezienia dawcy szpiku dla Naszego Druha oraz innych chorych, przy współpracy z Fundacją DKMS organizujemy “Dzień Dawcy Szpiku dla Filipa i innych”.

Zachęcamy do udziału w Dniu Dawcy dla Filipa i innych. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej w najbliższy weekend  – przy współpracy z Fundacją DKMS organizuje punkty rejestracji potencjalnych dawców w bazie. Punkty rejestracji będzie można spotkać w Kraśniku, Lublinie, Poznaniu, Olsztynie, Głogowie, Zielonej Górze, Rudniku Szlacheckim, Głubczycach, Stalowej Woli, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Pionkach (Puszczańskie Harce), Rumi, Świnoujściu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Opolu, Szczecinie i Koszalinie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie naszego wydarzenia WYDARZENIE DZIEŃ DAWCY DLA FILIPA I INNYCH!

Akcje odbędą się w następujących lokalizacjach:

BIAŁYSTOK – Siedziba Podlaskiego Hufca Harcerzy “Matecznik” ul. Świętojańska 24 KRAŚNIK – Parafia św. Antoniego ul. Kolejowa 26\

GDYNIA – Sala Zabaw Amazonia, ul. Swietojańska 133

GDYNIA – Zespół Szkół Jezuitów w Gdyni, ul. Tatrzańska 35

GŁOGÓW – Galeria Glogovia, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19

GŁUBCZYCE – Szkoła Rolnicza (25.06.2018)

GORZÓW WIELKOPOLSKI – Galeria ASKANA aleja Konstytucji 3 Maja 102

LUBLIN – Plac Litewski

ŁÓDŹ – Siedziba Okręgu Łódzkiego ZHR, ul. Rewolucji 1905r 9 lokal 35

OLSZTYN – Kościół NSPJ, ul. Mickiewicza 10

OPOLE – Błonia Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 16

PIONKI – Polana 36. Puszczańskie Harce

POZNAŃ – Centrum Informacji Miejskiej Ratajczaka 44 (przy Placu Wolności)

RUDNIK SZLACHECKI – Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Rudnik Szlachecki 38

RUMIA – Przychodnia Panaceum ul. Katowicka 16

STALOWA WOLA – Galeria Vivo, ul. Chopina 42

ŚWINOUJŚCIE – Kościół Garnizonowy

WROCŁAW – CODA “Maciejówka”, ul.Nankiera 17a, ogród Ossolineum

ZIELONA GÓRA – Szkoła Podstawowa nr. 17 im. W.Sikorskiego w Zielonej Górze na ul. Leopolda Staffa 10

Jeżeli chcesz pomóc w inny sposób – dowiedz  się więcej!