Barbara Sobieska23 maja 20183min0

Już za kilka dni polana Puszczańskich Harców, w samym sercu Puszczy Kozienickiej rozbrzmi głosami setek głosów harcerek i harcerzy. Puszczańskie Harce to święto Szczepu Puszcza Pionki,  a jednocześnie jubileuszowy turniej zastępów. Już od 36. lat o przechodnie trofeum „Puszczański Proporzec” rywalizują patrole z całej Polski.

Przekazujemy zaproszenie na 36. Puszczańskie Harce!

Druhny, Druhowie, Przyjaciele Harcerstwa!

Pragniemy szczególnie gorąco zaprosić Was na 36. Puszczańskie Harce – ogólnopolski zlot zastępów harcerskich i patroli wędrowniczych. Liczymy, że do Puszczy Kozienickiej przyjadą harcerki i harcerze, którzy w braterskiej atmosferze staną do rywalizacji o Puszczański Proporzec – przechodnie trofeum harców.

Ale to tylko pretekst do spotkania, najważniejsza jest idea braterstwa, wymiana myśli i doświadczeń, wspólne obcowanie z przepiękną przyrodą Puszczy Kozienickiej.
Będzie nam miło, jeśli zachcecie już dzisiaj zarezerwować ten weekend na przyjazd do Pionek, by wspólnie z nami świętować. To impreza o zasięgu ogólnopolskim, nieprzerwanie osadzona w tradycji nie tylko naszego miasta, ale także Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Liczymy na Wasz udział w tak ważnym dla nas święcie!
Puszcza – Darzbór! Czuwaj!
Sztab 36. Puszczańskich Harców

Ankieta zgłoszeniowa www.bit.ly/zgloszenia36ph