Zostań Stypendystą Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

Barbara SobieskaMaj 9, 20182min3172

Druhny i Druhowie!
W związku ze zwolnieniem się miejsca stypendialnego z puli ZHR, otwarty zostaje nabór wniosków! Na czym polega bycie Stypendystą Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i co trzeba zrobić by zdobyć stypendium?

Program stypendialny obejmuje nie tylko pomoc finansową, lecz również formację. Stypendyści co roku spotykają się na letnim obozie formacyjno-integracyjnym w jednym z największych miast Polski. Ponadto, przez kilka lat podczas ferii zimowych w Warszawie i Krakowie odbywały się obozy języka niemieckiego i angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W terminie do 15.05 wyślij do phm.Agnieszki Borkowskiej – która w ZHR pełni funkcję koordynatorki ds. stypendiów z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – na
adres agniecha@zhr.pl zgłoszenie, które będzie zawierać:
– przedstawienie sytuacji szkolnej i rodzinnej,
– informację o miejscu zamieszkania,
– opinię napisaną przez Twojego bezpośredniego przełożonego w organizacji(drużynowy/a, hufcowy/a itp.),
– zaangażowanie w obchody Dnia Papieskiego (indywidualne, z zastępem,drużyną itd.) – jeśli miało miejsce.
Najważniejsze jednak by w wiadomości przedstawić siebie. Kim jesteś, co robisz i w czym, Twoim zdaniem, pomoże Ci stypendium.

Więcej informacji na stronie: www.dzielo.pl w zakładce STUPENDIUM.  Jeśli tam nie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania, prześlijcie je na adres koordynatora.