Semper Melior – Harcerskie Targi Pracy

Barbara SobieskaKwiecień 29, 20183min691

Każdy z nas czasem dociera do momentu, w którym chce lub jest zmuszony do podjęcia pracy. Harcerstwo przygotowuje do tej sytuacji swoich podopiecznych już od pierwszej zbiórki harcerskiej. Wychowuje człowieka, który jest gotowy podjąć wyzwania współczesnego świata. Harcerze doskonalą się – nabywają kompetencji i umiejętności, również tych, które ułatwiają znalezienie pracy.

Przez zdobywanie sprawności, każdy harcerz może poznać różnorodne dziedziny życia i poszerzyć swoje zainteresowania. Niejednokrotnie zdarza się że z tej ścieżki rozwoju rodzi się w nas pragnienie podążania za swoimi ambicjami zawodowymi. Przy pracy z próbami na stopień, staramy się pracować indywidualnie – często przybierają formę dopasowania zadań do nakreślonych wcześniej celów życiowych, w tym zawodowych. Z tej często na początku nieświadomej drogi rozwoju zawodowego młodego harcerza, zaczyna się schodzić na drogę świadomych, jasno sprecyzowanych celów. Jeżeli interesuje Cię ścieżka kariery, jeżeli sam szukasz swojej drogi, a może chcesz sprecyzować swój plan zapraszamy Cię na pierwsze TAKIE wydarzenie w Polsce. Harcerstwo Starsze przygotowuje “Pierwsze Ogólnopolskie Targi Zawodów 2018”, skierowane do harcerek i harcerzy! Spotkanie ma miejsce 18-20 maja w Łodzi.

Szczegóły i zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYXwzq275Ad0b_9fMzuq4dqvrjaPcLR7SZn5I-Ya5ATcFknA/viewform

W razie pytań i wątpliwości – zachęcamy do kontaktu:hs@zhr.pl !