REKOLEKCJE NA DOBRY POCZĄTEK

Barbara SobieskaKwiecień 26, 20184min1118

Pełnisz służbę w komendzie chorągwi, komisji instruktorskiej, zarządzie okręgu lub innych ciałach na poziomie chorągwi i okręgu?
Jesteś członkiem Naczelnictwa, Rady Naczelnej, Sądu Harcerskiego, Komisji Rewizyjnej Związku, a może którejś z Głównych Kwater?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię, Droga Druhno i Drogi Druhu na

REKOLEKCJE NA DOBRY POCZĄTEK

Skoro podjąłeś się służby na właśnie rozpoczętą dwuletnią kadencję zainwestuj w siebie i weź udział w jednodniowych rekolekcjach dla władz ZHR.

19 maja 2018 – Warszawa

Wspólnie będziemy się zastanawiać nad tym:

– skąd czerpać radość i siłę do pełnienia służby,

– co to znaczy służyć,

– na ile ZHR jest „miłosierny”,

a może po prostu:

Co zrobiłby Chrystus w kontrowersyjnych sytuacjach,

gdyby był instruktorem ZHR?

PROWADZĄCY

Ks. dr Jan Dohnalik – wyświęcony w 2001 r. w Krakowie, kanclerz Kurii Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego, pracownik Uniwersytetu Papieskiego JPII, Adiunkt w jednostce Wydziału Prawa Kanonicznego i Kierownik Zakładu Prawa Rzymskiego UKSW w Warszawie.

Wyjątkowo zaangażowany w sprawy harcerskie. To on otwiera nam drzwi do Bpa J. Guzdka i jest doskonałym łącznikiem z Biskupem. Robi to z autentycznego zaangażowania, a nie z administracyjnego obowiązku. Dla harcerzy jest do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, bo chociaż nigdy harcerzem nie był, świetnie rozumie harcerstwo i bardzo je ceni.

Jednym słowem to nasz PRZYJACIEL.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Termin: 19 maja (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00.

Miejsce: Warszawa – Centrum Okopowa Caritas Polska, ul. Okopowa 55

Zgłoszenia: poprzez wypełnienie ankiety (kliknij tutaj)

Koszt: 40 zł. (wpłata na miejscu)

Więcej informacji: ks. hm. Robert Mogiełka – Naczelny Kapelan ZHR (696443357, kapelana@zhr.pl)