V Otwarte Mistrzostwa ZHR w Półmaratonie

Barbara SobieskaMarzec 13, 20182min651
12 maja 2018 r. odbędzie się XI Bieg Piastowski (półmaraton, czyli 21 km 97 m) tradycyjnie na trasie z Kruszwicy (start Mysia Wieża) do Inowrocławia (meta na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków).
W tym roku, można już powiedzieć – po raz kolejny, utworzona została dodatkowa kategoria klasyfikacyjna  “harcerze” a wydarzenie dodatkowo nosi nazwę V Otwarte Mistrzostwa Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Półmaratonie. Dla zwycięzców czekać będą puchary ufundowane przez Naczelniczkę Harcerek i Naczelnika Harcerzy. Zawody otwarte są dla członków wszystkich organizacji harcerskich.
Jeśli jesteś pełnoletnim harcerzem/harcerką i chcesz podjąć wyzwanie zapraszamy na start, wszystkich zapraszamy na metę!
1. Wejdź na stronę http://biegpiastowski.pl/, wybierz zakładkę Zapisy, wypełnij formularz zgłoszeniowy zaznaczając “Klasyfikacja: Dla Harcerzy z uwzględnieniem podziału na kobiety i mężczyzn w ramach „V Otwartych Mistrzostw Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej w Półmaratonie”.
2. Podczas odbioru pakietu startowego członkowie organizacji harcerskich będą zobowiązani przedstawić odpowiednie zaświadczenie. Szablon jest dostępny na stronie biegu.
3. Pobiegnij…