Złaz Instruktorski – Komunikat Organizacyjny nr 1

ZHRWrzesień 30, 20175min0

Drogie Druhny, Drodzy Druhowie! Przekazujemy garść informacji organizacyjnych…

1. Złaz jest otwarty dla wszystkich instruktorek i instruktorów (w tym drużynowych) oraz p.o. drużynowych. W przypadku chęci zgłoszenia się innych osób, pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: niepodlegla@zhr.pl
  2. Zgłoszenia trwają do 3 października, zatem pozostało niewiele czasu! Wypełnij krótki formularz: https://goo.gl/forms/ssw1EhajWd3jEavX2 i zgłoś się na Złaz już dziś!
  3. Składkę programową za udział w Złazie, w wysokości 25 PLN należy wpłacić do 3 października na konto:

ZHR
Litewska 11/13, 00-589 Warszawa
nr konta: 73 2130 0004 2001 0189 3635 0011
tytułem: Składka programowa – Złaz Kraków – Imię i Nazwisko.

Informujemy, że nie przyjmujemy wpłat w gotówce!

1. Zwrotu kosztów dojazdu udzielamy na podstawie faktury VAT wystawionej do zakupionego biletu, na zasadach opisanych już wcześniej (drużynowy może liczyć na zwrot kosztów dojazdu w jedną stronę do wysokości ceny biletu PKP (2 kl. TLK/IC/EIP), ale nie więcej niż 100 PLN, z wyjątkiem Okręgu Zachodniopomorskiego oraz Pomorskiego – do 150 PLN).

Dane do faktury:

1. Litewska 11/13, 00-589 Warszawa

NIP: 525-15-72-446

Faktury należy przekazać w Biurze Zlotu, podczas rejestracji; zwrot zostanie dokonany przelewem.

W związku z brakiem uzyskania dodatkowego finansowania, zwrotów udzielamy za dojazd tylko w jedną stronę.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: niepodlegla@zhr.pl

1. Bazą noclegową Złazu będzie I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego przy Placu Na Groblach 9 w Krakowie, położone 700 m od Wawelu i 26 minut pieszo od stacji PKP Kraków Główny. Możliwość meldowania się w bazie od godz. 18:00 – przy wejściu znajdować się będzie Biuro Złazu.

Na dziedzińcu szkoły jest niewielki parking, na którym będzie można pozostawić samochód, aczkolwiek liczba miejsc jest niestety bardzo ograniczona; wjazd od ul. Straszewskiego. Ponadto informujemy, że od godz. 20:00 w piątek oraz przez cały weekend w Krakowie nie obowiązuje strefa płatnego parkowania.

Nocleg odbywać się będzie w warunkach biwakowych, na materacach.

Rodziny z dziećmi prosimy o zaznaczenie zamiaru przyjazdu z dzieckiem w formularzu lub kontakt mailowy (niepodlegla@zhr.pl) – planujemy zapewnić Wam bardziej komfortowe warunki. Planujemy też zapewnić opiekę dla dzieci, tzw. „przedszkole zlotowe” – zainteresowanych poinformujemy o tym w późniejszym czasie.

1. Na Złazie obowiązuje ekwipunek biwakowy (zapewniamy materace).
  2. Miejscem piątkowego kominku z udziałem Jacka Kowalskiego jest sala Bractwa Kurkowego Celestat, przy ul. Lubicz 16, 10 minut pieszo od stacji PKP Kraków Główny.
  3. Podczas Złazu zorganizowany zostanie Turniej Piłki Nożnej o puchar Złazu, w piątek o godz. 22:30. Zgłoszenia przyjmuje pwd. Michał Orlik, na adres: orzel28@gmail.com

Reguły turnieju: Reprezentacje Chorągwi, liczebność składu nieograniczona (ale w zespole mogą być tylko instruktorzy i osoby z otwartymi próbami instruktorskimi), skład wyjściowy na boisko: 4 osoby + bramkarz lub 5 osób + bramkarz, w zależności od wielkości hali.

Regulamin oraz system rozgrywek zostaną ustalone po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadamy pod adresem: niepodlegla@zhr.pl

Czuwaj!

Organizatorzy Złazu