Zwolnieni z Teorii

ZHR6 listopada 20154min575

Chcecie zacząć przygodę ze służbą ale nie wiecie jak? A może chcecie połączyć harcerskiego ducha z profesjonalną wiedzą i wznieść swoje działania na wyższy poziom? Zróbcie to ze Zwolnionymi z Teorii!

logo-fb-new

Rejestrujecie się na www.zwolnienizteorii.pl, zbieracie radę drużyny lub szczepu, patrol wędrowniczy albo grupę znajomych (3-5 osób licealiści, 3-10 osób studenci) i planujecie swoją służbę. To świetny sposób na program drużyny i realizacje Waszych prób na stopnie.

Chcecie zrobić grę miejską dla dzieci z domu dziecka w sąsiedztwie, a może zrobić ogólnopolską kampanię społeczną? Co tylko przyjdzie Wam do głowy!

W zeszłym roku w ramach projektu ZwZT „Śmieci na wysokości” maturzyści z 16 WDH nakręcili dronem film i pokazali ludziom Warszawę bez reklam. Po paru miesiącach zostali zaproszeni na uroczystość podpisania ustawy krajobrazowej przez Prezydenta RP. >>Czytaj dalej…

Na portalu www.zwolnienizteorii.pl dowiecie się jak profesjonalnie planuje i realizuje się projekty np. pozyskuje partnerów, dzieli zadania, układa harmonogram. Tę wiedzę natychmiast sprawdzicie w praktyce w swoim projekcie. W kwietniu 2016 zapraszamy na Wielki Finał w Warszawie – rozdanie nagród dla najlepszych projektów w poszczególnych kategoriach i wielkie spotkanie młodych ludzi, którzy kochają działać. Z zeszłym roku Złote Wilki wręczał osobiście Prezydent RP Bronisław Komorowski.

A co potem?

Wyniesioną wiedzę i doświadczenie możecie wykorzystać na każdym polu – w następnych działaniach harcerskich, projektach na studiach i w innych organizacjach oraz w pracy. Na potwierdzenie tego dostajecie międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami Project Management Institute R.E.P, którym zabłyśniecie starając się o dobrą pracę udowadniając swoje harcerskie projektowe doświadczenie.

Nasi partnerzy m.in. PZU, T-Mibile, BZ WBK oraz największe polskie firmy zrzeszone w Polskiej Radzie Biznesu chętnie kierują swoje najlepsze oferty staży i pracy do młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, umieją działać i robią to z Waszym zaangażowaniem i zapałem.

Pokażcie wszystkim jak harcerze zmieniają świat na lepsze! Dajcie się za to nagrodzić i pokażcie swoją wartość w przyszłej pracy!

Rejestracja do końca listopada na www.zwolnienizteorii.pl

Do zobaczenia w działaniu!
Czuwaj!
pwd. Jadwiga Pisarska HO
Mentorka Zwolnionych z Teorii

Komentarze


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół –  dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności. 
Kontakt


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
ul. Litewska 11/13, 00-589 Warszawa
tel.: (22) 629-12-39
Napisz do nas

KRS: 0000057720 NIP: 525-15-72-446 REGON: 006218591

VW Bank Direct 52 2130 0004 2001 0189 3635 0001


Napisz do nas


ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.


Cresta Social Messenger