Ostatnie dni zgłoszeń do Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności

ZHRKwiecień 13, 20154min0

Dlatego zapraszamy osoby zaczynające swoje życie zawodowe na cykl wyjątkowych seminariów z wybitnymi ekspertami, przedsiębiorcami, politykami. Organizatorzy przygotowali cztery cykle seminariów: Przywództwo, Bezpieczeństwo, Polityka zagraniczna, Energetyka.

IW_LOGO_RGB

Pierwsza edycja SPIW odbywać się będzie od końca kwietnia do połowy maja. Osoby, które ukończą kurs staną się członkami Klubu Absolwentów SPIW.

WSTĘPNA LISTA WYKŁADOWCÓW:

Bezpieczeństwo: Andrew Michta, prof. Rhodes College, współpracownik Centre for Strategic and International Studies (autorski cykl 8 zajęć);

Polityka zagraniczna: Jacek Saryusz-Wolski (europoseł), Krzysztof Szczerski (poseł, b. wiceszef MSZ), Paweł Kowal (b. europoseł i wiceszef MSZ), Paweł Zalewski (b. europoseł, b. szef komisji spraw zagr. Sejmu), Marek Cichocki (dyrektor programowy Centrum Natolin), Konrad Szymański (b. europoseł);

Energetyka: Konrad Szymański (autor programu) i m.in. Maciej Woszczyk (prezes PGE), Agata Łoskot-Strachota (Ośrodek Studiów Wschodnich), Krzysztof Żmijewski (Narodowy Program Redukcji Emisji), Tomasz Chmal (White and Case);

Przywództwo: Krzysztof Zakrzewski (partner zarządzający DZP), Jacek Kędzior – (partner zarządzający EY), Mateusz Morawiecki (prezes BZWBK), Jan Ołdakowski – (dyrektor MPW), Maciej Witucki (członek RN Orange), Dariusz Mioduski – właściciel Legii Warszawa, Wojciech Szczurek – prezydent Gdyni, Krzysztof Kwiatkowski – prezes NIK.

HARMONOGRAM:

BEZPIECZEŃSTWO:

4-27 maj. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 17:00.

ENERGETYKA:

1-23 czerwca. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i wtorki o godz. 17:00.

POLITYKA ZAGRANICZNA:

8 maj-26 czerwca. Zajęcia odbywać się będą w piątki o godz. 17:00 (z wyjątkiem jednego wykładu w czwartek, 14 maja o godz. 16:00 – Jacek Saryusz Wolski)

PRZYWÓDZTWO:

5-26 maja. Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz. 17:00

3-24 czerwca. Zajęcia odbywać się będą w środy o godz. 17:00

7 maja. Dodatkowy wykład w siedzibie NIK o godz. 17:00

ZGŁOSZENIA:

Warunkiem zgłoszenia się do SPIW jest posiadanie co najmniej licencjatu, nie ukończony 35 rok życia oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane mogą wysłać swoje CV zawierającego informacje o edukacji i działalności zawodowej, a także działalności społecznej oraz listu motywacyjny do 1.500 znaków a także wskazanie cyklu seminariów, w którym chciałoby się uczestniczyć (może być więcej niż jeden).

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: spiw@instytutwolnosci.pl do dn. 17 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji: www.instytutwolnosci.pl