Grand Tour – poznaj samego siebie, czyli 12 uczestników, 6 dni wyzwań, 1 miasto

ZHR7 lipca 20142min556

Szukamy aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku uczelni należących do Santander Universidades!

Po co?

Ponieważ dwanaście najlepszych osób chcemy zaprosić do Torunia, gdzie w ciągu 6 dni pokażemy, że dojrzałe życie, nie wiąże się z rezygnacją z ideałów, że bez względu na zakres podejmowanej pracy zawodowej każdy może mieć pozytywny wpływ na otoczenie – środowisko i ludzi, że o sukcesie w życiu decyduje nie tylko pozycja i stanowisko, ale również satysfakcja płynąca z aktywności. Ponadto chcemy dać im możliwość udoskonalenia 6 kompetencji, które są ważne zarówno w życiu zawodowym jak i  prywatnym tj. komunikacja, otwartość na uczenie się i stały rozwój, aktywność i zaangażowanie, elastyczność i zdolność do adaptacji, umiejętność pracy w zespole, dążenie do osiągania rezultatów.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany zawalcz o udział w programie Grand Tour – poznaj samego siebie! Do 13 lipca 2014 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.bzwbk.pl/GrandTour. Na podstawie zgłoszeń wybierzemy trzydzieści osób, które poprosimy o przesłanie maksymalnie 1,5 minutowego filmu. Głównymi bohaterami filmu będą musieli być Wasi znajomi, którzy argumentami przekonają nas, że to właśnie Was szukamy.

Wyniki Grand Tour – poznaj samego siebie! ogłosimy 1 sierpnia 2014 roku.

Więcej informacji oraz regulamin Grand Tour – poznaj samego siebie! na www.bzwbk.pl/GrandTour

Czuwaj!
hm. Mariusz Chłopik