BAL INSTRUKTORSKI 2014

ZHR18 stycznia 20143min424

W sobotę, 11 stycznia, punktualnie o godzinie 20 do niepozornego budynku na terenie Opery Leśnej w Sopocie, zaczęły nadciągać rzesze agentów specjalnych, którzy spieszyli by stawić się na uroczystym balu Jej Królewskiej Mości.

Sekretne miejsce szybko przestało być anonimowe – rozbłysły reflektory, zabrzmiała muzyka, a goście, dostojnie przywitani i odpowiednio wprowadzeni w nastrój przez dźwięki pianina, szybko wypełnili parkiet. Niektórzy przyjęli inną strategię – przystąpili do cichego natarcia na stół bufetowy, z którego z zadowoleniem pobierali przeróżne smakołyki. Niezależnie od obranej taktyki, wszyscy agenci znaleźli moment, aby oddać swój głos w tajnym głosowaniu.

Tuż po dwóch okrążeniach małej wskazówki zegara, na scenę wstąpiła Grażyna, która swoim pięknym głosem uroczyście rozpoczęła galę wręczenia statuetek. Spośród tak wielu wyróżnionych nominacją wyłonieni zostali najbardziej zasłużeni specjaliści. Nagrodę w kategorii GoldenEye zdobyli druhna i druh Jasińscy, statuetkę od Q. zgarnął Artur Dryjer, Oh! Jamesem wybrany został Grzegorz Talewski, a Dziewczyną Bonda – Ania Grudzińska. Tytułem Debiutu Roku szczycić się może Beata Kochmańska, a najlepsi tancerze to oczywiście, niestrwożenie podbijający parkiet, Redzior i Jagoda Lis. Statuetką za Akcję Roku podzielić się będą musieli wszyscy tworzący zeszłoroczne Borneo. Za to tajemnicze Nagrody M. trafiły do Karola Siergieja oraz niezawodnych organizatorów – Kasi Klimkowskiej, Kasi Dryjer, Agaty Mrall – Markowicz i Filipa Bisztygi. Nagrodę publiczności goście przyznali Grażce, za fantastyczny występ.

Po tym podniosłym momencie i wykonaniu paru wspólnych zdjęć, które, miejmy nadzieję, nie ulegną samozniszczeniu, 140 gości powróciło do swoich zawczasu obranych strategii. Z pewnością do serca wzięli sobie misję dobrej zabawy – zarówno stoły i parkiet tętniły życiem do samego rana!

pwd. Zosia Girucka

MATERIAŁY:

Komentarze


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół –  dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności. 
Kontakt


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
ul. Litewska 11/13, 00-589 Warszawa
tel.: (22) 629-12-39
Napisz do nas

KRS: 0000057720 NIP: 525-15-72-446 REGON: 006218591

VW Bank Direct 52 2130 0004 2001 0189 3635 0001


Napisz do nas


ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.


Cresta Social Messenger