BAL INSTRUKTORSKI 2014

ZHRStyczeń 18, 20143min0

W sobotę, 11 stycznia, punktualnie o godzinie 20 do niepozornego budynku na terenie Opery Leśnej w Sopocie, zaczęły nadciągać rzesze agentów specjalnych, którzy spieszyli by stawić się na uroczystym balu Jej Królewskiej Mości.

Sekretne miejsce szybko przestało być anonimowe – rozbłysły reflektory, zabrzmiała muzyka, a goście, dostojnie przywitani i odpowiednio wprowadzeni w nastrój przez dźwięki pianina, szybko wypełnili parkiet. Niektórzy przyjęli inną strategię – przystąpili do cichego natarcia na stół bufetowy, z którego z zadowoleniem pobierali przeróżne smakołyki. Niezależnie od obranej taktyki, wszyscy agenci znaleźli moment, aby oddać swój głos w tajnym głosowaniu.

Tuż po dwóch okrążeniach małej wskazówki zegara, na scenę wstąpiła Grażyna, która swoim pięknym głosem uroczyście rozpoczęła galę wręczenia statuetek. Spośród tak wielu wyróżnionych nominacją wyłonieni zostali najbardziej zasłużeni specjaliści. Nagrodę w kategorii GoldenEye zdobyli druhna i druh Jasińscy, statuetkę od Q. zgarnął Artur Dryjer, Oh! Jamesem wybrany został Grzegorz Talewski, a Dziewczyną Bonda – Ania Grudzińska. Tytułem Debiutu Roku szczycić się może Beata Kochmańska, a najlepsi tancerze to oczywiście, niestrwożenie podbijający parkiet, Redzior i Jagoda Lis. Statuetką za Akcję Roku podzielić się będą musieli wszyscy tworzący zeszłoroczne Borneo. Za to tajemnicze Nagrody M. trafiły do Karola Siergieja oraz niezawodnych organizatorów – Kasi Klimkowskiej, Kasi Dryjer, Agaty Mrall – Markowicz i Filipa Bisztygi. Nagrodę publiczności goście przyznali Grażce, za fantastyczny występ.

Po tym podniosłym momencie i wykonaniu paru wspólnych zdjęć, które, miejmy nadzieję, nie ulegną samozniszczeniu, 140 gości powróciło do swoich zawczasu obranych strategii. Z pewnością do serca wzięli sobie misję dobrej zabawy – zarówno stoły i parkiet tętniły życiem do samego rana!

pwd. Zosia Girucka

MATERIAŁY: