Życzenia Boże Narodzenie 2017

Święta to wspaniały czas pełen ciepła i bliskości. Staramy się go przeżywać przez wspólne radowanie. W te dni w szczególności pamiętamy o wszystkich, którzy zajmują ważne miejsca w naszej pamięci. Dziękujemy za liczne życzenia, napływające do nas w ostatnich dniach.

Dear brothers and sisters in scouting!

We wish you a beautiful Christmas and a wonderful New Year with many great scout events!

As Christmas cards we add the pictures created by our scouts. Let it be lots of light, adventures and friendship in upcoming new year 2018!

Yours in scouting,

Scouts of NORS

Julia Novitskaya

The international commissioner of

WSPÓLNOTA LEDNICA2000

ZLOT BRATNICH DRUŻYN 2018

Czuwaj!
Już niebawem zasiądziemy do wyczekiwanej kolacji wigilijnej, podzielimy się świętym opłatkiem, spróbujemy karpia i barszczu.
I choć ten czas trwa tak krótko i zazwyczaj nie zdążymy dobrze zauważyć, że zaczęły się święta, a one już się kończą, to jednak przed nami piękne i radosne chwile w gronie tych, z którymi chcemy ten okres przeżywać. I warto się w nim zatrzymać…
Komenda Zlotu Bratnich Drużyn „Wykus” 2018 życzy Ci, abyś odnalazł w tej pięknej tradycji prawdziwe szczęście, choćby w uśmiechu swoich dzieci bądź w poczuciu, że masz obok siebie najbliższych. Abyś zauważył, że życie toczy się właśnie tu i teraz, przy wigilijnym stole, wokół Twoich bliskich. Abyś uwierzył, że Twoja decyzja ma znaczenie! Każdy wybór i każde działanie zapisuje kolejną kartę historii. Sprawmy, żeby ta księga w zbliżającym się roku 2018 była zapisana ideami harcerskimi aż po brzegi!
Wspaniałego Bożego Narodzenia!
Już teraz gorąco zapraszamy wszystkie zastępy harcerek i harcerzy do Puszczy Świętokrzyskiej na Zlot Bratnich Drużyn „Wykus” 2018 w terminie 15-17 czerwca. Uczcimy 30-lecie pogrzebu Jana Piwnika „Ponurego” w sercu partyzanckiego lasu.
Zapraszamy na nasz Facebook! https://www.facebook.com/zlotbratnichdruzynwykus/?fref=ts
Czuwaj!
komendant ZBD18