Zlot 30-lecia ZHR

Zlot Trzydziestolecia ZHR to największe spotkanie harcerek, harcerzy, wędrowników i wędrowniczek w ramach świętowania 30 lat istnienia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Odbędzie się w dniach 3-11.08.2019 w Rybakach koło Olsztyna - urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim otoczony lasami.

Aktualności

Komenda Zlotu


Harcmistrzyni

Małgorzata Siergiej

Komendantka Zlotu ZHR 3.0


Harcmistrzyni

Małgorzata Syrek

Komendantka Zlotu Organizacji Harcerek


Harcmistrz

Bolesław Bezeg

Komendant Zlotu Organizacji Harcerzy


Harcmistrzyni

Anna Reda

Komendantka Zlotu KPH


Ksiądz Harcmistrz

Radek Jurewicz

Kapelan Zlotu


Podharcmistrzyni

Barbara Sobieska

Rzecznik Prasowy Zlotu

Kontakt

Wszystkie pytania dot. organizacji Zlotu można zgłaszać na adres zlot30.biuro@zhr.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • Gdzie i kiedy odbędzie się Zlot ZHR 3.0?
  • Jak jest położone miejsce Zlotu ZHR 3.0?
  • Jaki jest koszt i termin wpłat?
  • Czy członkowie KPH mogą wziąć udział w Zlocie?
  • Instruktorki i Instruktorzy
  • Masz więcej pytań?
Gdzie i kiedy odbędzie się Zlot ZHR 3.0?

Zlot 30-lecia ZHR to największe spotkanie harcerek, harcerzy, wędrowników i wędrowniczek w ramach świętowania 30 lat istnienia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Odbędzie się w dniach 3-11.08.2019 w Rybakach koło Olsztyna – urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim otoczony lasami.

Jak jest położone miejsce Zlotu ZHR 3.0?

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak licznie przybędziecie na Zlot. W związku z tym, Komenda zlotu wspólnie z Naczelnictwem podjęli decyzję o ostatecznym wyborze miejsca naszego Zlotu, którym będą Rybaki k. Olsztyna. Jest to niezwykle urokliwy teren nad samym jeziorem Łańskim, otoczony lasami i wystarczająco rozległy, by nas wszystkich swobodnie pomieścić.

Jaki jest koszt i termin wpłat?

Koszt udziału w Zlocie wynosi 390 zł na osobę. Drużyny biorące udział w obchodach 75. rocznicy Powstania Warszawskiego mają zapewniony bezpłatny transport z Warszawy na miejsce Zlotu. Zgłoszenia będzie zbierało biuro w osobnym formularzu.

Wpłaty pozostałej kwoty za całą drużynę prosimy kierować na konto macierzystej chorągwi do 30.04.2019. Bardzo ważne jest byście dostarczyli do chorągwi także listy osób, za które wpłaciliście pieniądze. UWAGA! Nie dokonujcie wpłat bezpośrednio na konto zlotowe. Więcej informacji nt. wzorów list osób dostaniecie od swoich komendantów gniazd.

Czy członkowie KPH mogą wziąć udział w Zlocie?

Zapraszamy serdecznie na Zlot druhny i druhów, którzy pełnią i pełnili służbę w ZHR, a już są poza drużynami oraz aktywnych przyjaciół. Przybywajcie sami lub z całymi rodzinami. Komendantką zlotu KPH będzie hm. Anna Reda. Niebawem podamy więcej szczegółów.

Instruktorki i Instruktorzy

Instruktorki – ruszyły zapisy do gniazda instruktorek – link do ankiety zgłoszeniowej:
https://forms.gle/9ssRAvVZdASrqBUM9.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia. Komendantką gniazda jest druhna hm. Anna Dudzik.

Instruktorzy – wszystkich chętnych instruktorów prosimy o zgłaszanie się do druha phm. Michała Orlika na adres mailowy: m.orlik@zhr.pl.

Przypominamy, że drużynowe i drużynowi na zlot mogą przyjechać ze swoją drużyną lub jako wsparcie dla innej jednostki. Ofertę dla instruktorów bez przydziału Komenda Zlotu przedstawi w maju.

Masz więcej pytań?

W razie pytań prosimy o przeglądanie http://zlot30.ezhr.pl, a w razie dalszych wątpliwości kontakt na adres mailowy na zlot30.biuro@zhr.pl.


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół –  dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności. 
Kontakt


Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
ul. Litewska 11/13, 00-589 Warszawa
tel.: (22) 629-12-39
e-mail: naczelnictwo[at]zhr.pl

KRS: 0000057720 NIP: 525-15-72-446 REGON: 006218591

VW Bank Direct 52 2130 0004 2001 0189 3635 0001


Napisz do nas


ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.