Pielgrzymka ZHR na Jasną Górę

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Kiedy: 8 – 10 września 2017 roku

Gdzie: Częstochowa (ścieżka Wędrownicza i Instruktorska – Olsztyn k/Częstochowy)

Za ile: do 40,00 zł (składka programowa obejmuje zakwaterowanie, obiad w sobotę oraz plakietkę uczestnika)

Zakwaterowanie: 2 noclegi w warunkach biwaku harcerskiego (Baza 1 – namiotowa – własne namioty lub Baza 2 i 3 – sale w szkołach w standardzie biwaku harcerskiego)

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie (wrzątek w bazach), obiad w sobotę

Informacje: www.jasnagora.zhr.pl, pielgrzymka@zhr.pl, FB

Wrześniowe weekendy pod Jasną Górą co roku pełne są słońca i zapachu lata, bo mnóstwo w nich naszych harcerskich, wakacyjnych wspomnień. To przedłużenie czaru obozowej przygody, niezapomnianej atmosfery lasu, jeziora, żeglarskich wypraw czy górskich wędrówek. To czas dzielenia się wspomnieniami, czas radosnych opowieści i przeżywania wakacyjnych przygód raz jeszcze, ale lepiej, bo wspólnie z przyjaciółmi.