phm. Adam Skarżyński

urodzony 5 kwietnia 1993 roku w Brwinowie. Student Mechatroniki (specjalność: elektroniczne systemy pomiarowe) na Politechnice Warszawskiej. Od 15 czerwca 2014 r. szef zespołu ds. obsługi informatycznej ZHR „Matrix”.

adam_skarzynski

O SOBIE
W ZHR jestem szefem nowego zespołu informatycznego „Matrix”. Odpowiadam za działanie naszego serwera i wszelkich projektów informatycznych. Chociaż naszej pracy nie widać na pierwszy rzut oka, to za płynnym działaniem wszystkich usług informatycznych w ZHR stoi ok. 20 osób. Odpowiadam także za spis jednostek naszej organizacji. Poza tym jestem czynnym zuchmistrzem 32 BGZ-ów „Rycerze z Zaczarowanego Lasu”.

Na co dzień pracuję jako korepetytor matematyki oraz fizyki. Prowadzę także zajęcia z robotyki i elektroniki dla dzieci.

Braterstwo to dla mnie szacunek i akceptacja drugiej osoby ze wszystkimi zaletami i wadami. To także wspólne dążenie do celu pomimo trudności i zmęczenia.

Moim najbardziej „oswojonym” miejscem są góry.

W wolnych chwilach lubię oddawać się grze na gitarze i skrzypach. Uwielbiam słuchać dobrej muzyki (zaczynając od Bacha poprzez The Beatles na Starym Dobrym Małżeństwie skończywszy) w towarzystwie dobrej kawy.
DROGA HARCERSKA
  • od 2009 r. do chwili obecnej drużynowy 32 BGZ-ów „Rycerze z Zaczarowanego Lasu”
  • od 2014 r. pełnomocnik naczelnictwa ds. spisu „Baobab”
  • od czerwca 2014 r. szef zespołu ds.obsługi informatycznej ZHR „Matrix”