Ostatnia droga ś.p. hm.Krystyny Szwagrzak

W Londynie 29 sierpnia 2017 r. w Kościele św.Andrzeja Boboli odbyła się Msza święta pogrzebowa byłej Naczelniczki Harcerek i nieprzeciętnej instruktorki ZHP działającego poza granicami Kraju ś.p. hm.Krystyny Szwagrzak.Była bardzo dobrze znana przez grono instruktorek i instruktorów ZHR. To ona z początkiem lat dziewięćdziesiątych  swoimi kontaktami wspierała odbudowę ruchu żeńskiego w naszej organizacji. Była gościem wielu naszych spotkań, konferencji i zlotów. Zaangażowana w odbudowę harcerstwa na Kresach. Straciliśmy w osobie ś.p. Druhny Krystyny wiernego przyjaciela ZHR. Nasz związek był reprezentowany na pogrzebie przez Sekretarza Generalnego hm.Wiesława Turzańskiego, który wręczył rodzinie przyznany pośmiertnie Krzyż Honorowy ZHR „PRO AMICO”.

Przy innym ogniu w inną noc do zobaczenia znów…